-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח דירה במרכז

במאמר זה נסביר האם יש הבדל בין ביטוח דירה במרכז לביטוח דירה באזורים אחרים בארץ מבחינת מחיר ותנאי הפוליסה. ביטוח דירה במרכז מורכב משני ביטוחים משלימים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח מבנה מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק למבנה הנכס המבוטח (כולל דלתות, חלונות וכו') בעקבות שריפה, רעידת אדמה, שיטפון וכדומה. ביטוח מבנה מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לתכולת הדירה (ריהוט, מוצרי חשמל, בגדים וכו') בעקבות גניבה, שריפה, שיטפון וכדומה.

האם יש הבדל בין ביטוח מבנה במרכז לביטוח מבנה רגיל? מבחינת תנאים וכיסויים אין שום הבדל בין שני הביטוחים, אך יכול להיות הבדל מבחינת המחיר. הפרמיה עבור ביטוח מבנה נקבעת בהתאם לשווי הנכס המבוטח, מצב התחזוקה שלו (צנרת חדשה או ישנה) ומיקומו הגיאוגרפי. חברת הביטוח מנסה להעריך את מידת הסיכון של מסנה מסויים בהתאם לפרמטרים האלו. אם מבחינה סטטיסטית מתברר שבאזור מסויים בארץ יש פריצות וגניבות רבות - הפרמיה עבור ביטוח דירה באותו מקום תתייקר בהתאם.

אם אתם מתגוררים באזורים במרכז הארץ, דוגמת תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, ראשון לציון וכדומה, עליכם לבדוק האם חברת הביטוח שלכם מחשביה אזור זה כבעל סיכון. שימו לב - ייתכן שחברה מבטחת אחת תחשוב שאזור המגורים שלכם בעל סיכון ולכן תייקר את הפרמיה, בעוד חברה אחרת לא תחשוב כך ותשווק פוליסה זולה יותר. רק באמצעות עריכת השוואה בין מספר חברות ביטוח ישירות וסוכני ביטוח תוכלו למצוא ביטוח דירה במרכז שיענה על כל הצרכים שלכם וגם יהיה זול.

ביטוח דירה במרכז
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
במרכז יש תחרות גדולה בין חברות וסוכנויות הביטוח. נצלו זאת לטובת הכיס שלכם.
ביטוח דירה