-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ממה מורכבת פוליסת ביטוח בית

אנשים רבים עובדים שנים ארוכות במטרה לחסוך מספיק כסף שיאפשר להם לרכוש בית משלהם. הם נאלצים בדר"כ לקחת משכנתא מהבנק ולשאת בהחזרים שנתיים ארוכי טווח.

כיוון שמדובר באחת הרכישות המשמעותיות ביותר בחייו של כל אדם בוגר, וכיוון שלרכישה זו יש משמעות כלכלית גדולה מומלץ לעשות כל שביכלותנו על מנת לשמור על ההשקעה כספית זו. אחת הדרכים לשמור על הבית החדש זה עתה קנינו היא לרכוש ביטוח בית.

ממה מורכבת פוליסת ביטוח בית?
פוליסה זו מורכבת משני ביטוחים נפרדים ביטוח מבנה וביטוח תכולה. כל ביטוח מעניק כיסויים שונים וניתן לרכוש את שני הביטוחים יחד או רק אחד מהם בהתאם לצורך.

ביטוח מבנה – מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק כלשהו למבנה הבית, המורכב מקירות, דלתות, חלונות, שטיחים וכדומה בעקבות שריפה, שיטפון, רעידת אדומה וכו'. שימו לב כי ביטוח זה אינו מכסה חלקים הנמצאים מחוץ לנכס, דוגמת בריכת שחייה, גינה, חניה, חממה וכדומה – ובכדי לשלב אותם בפוליסה יש לרכוש הרחבות במסגרת כתבי שירות.

ביטוח תכולה – מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לתכולת הבית המבוטח דוגמת ריהוט, מוצרי חשמל, מנורות, חפצים בעלי ערך וכדומה בעקבות גניבה, פריצה, שריפה, רעידת אדמה וכו'. שימו לב כי ביטוח זה אינו מכסה חפצים בעלי ערך רב או תכשיטים יקרים, ולשם כך יש צורך לרכוש הרחבות ותוספות לפוליסה במסגרת כתבי שירות.

ממה מורכבת פוליסת ביטוח בית
 

טופס הצעה עבור ביטוח דירה

 

מדוע חשוב לערוך השוואת מחירים בעת רכישת פוליסת ביטוח בית? רק באמצעות השוואת מחירים מקיפה תוכלו לבדוק ולהבטיח לעצמכם שאכן תרכשו את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם. אחת הדרכים הטובות לערוך השוואה מסוג זה היא באמצעות האינטרנט – חפשו ממה מורכבת פוליסת ביטוח בית והאינטרנט יספק לכם את כל התשובות. כמו כן, ישנם אתרים רבים דוגמת אתר זה, המאפשרים לכם לקבל 4 הצעות עבור פוליסת ביטוח בית, בחינם וללא התחייבות. מחאו טופס קצר ונציגי החברות המורשות יצרו עמכם קשר עוד היום.

   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח דירה - טיפ חשוב
יש הבדל בין ביטוח מבנה לבין ביטוח תכולת הבית. חשוב לקרוא את האותיות הקטנות בטרם תחתמו על גבי החוזה.
ביטוח דירה