אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לפיליפינים

מחפשים ביטוח נסיעות לפיליפינים?

איי הפיליפינים מציעים חופים טרופים שקטים יפים וללא המולה תיירותית. במנילה, עיר הבירה תוכלו לבקר בפארק המים ולאכיל כרישים. אך לפני שתקפצו לחופשה בגן העדן הפיליפיני, ודאו כי רכשתם ביטוח נסיעות לפיליפינים.

השוואת ביטוח נסיעות לפיליפינים

מדוע ביטוח נסיעות לחו"ל כה חשוב

ביטוח נסיעות לחו"ל זהו ביטוח חשובה המכיל ביטוח בריות לחו"ל וביטוחים נוספים כגון כבודה, טיסה וביטוחים נוספים בהתאם לצורכים העולים מאופייה של הטיסה.

ביטוח בריאות לחו"ל הינו ביטוח המכסה עבור כל טיפול וסיוע רפואי לו נזקקים בעת השהות בחו"ל. במקומות כמו הפיליפינים, עלולים לדרוש מחירים מופקעים עבור נסיעה במעבורת, שלא לדבר על בדיקה רפואית, על כן, ביטוח בריאות נחוץ, ויכסה עבור הוצאות אלו, אשר לא נכללות בכלכלת החופשה.

היכן רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לפיליפינים?

ניתן לרכוש פוליסת ביטוח נסיעותע לפיליפינים באמצעות לברת הביטוח בה מבוטחים. ניתן לפנות לחברת האשראי שימכרו פוליזה זו. ניתן כמובן, לרכוש פוליסות מחברות ביטוח ישירות וחברות מסורתיות על ידי נציגים או בוכנים שמטרטם למצוא עבורכם את התאים הנוחים ביותר עבורכם.

יש תחרות בשוק ביטוח נסיעות לחו"ל, על כן כדאי לערוך השוואה

משום שמספר גופים המציעים למכור פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, כדאי לערוך השוואה מקיפה בין ההצעות השונות ולבחון מה היא ההצעה האטרקטיבית ביותר.

מלאו את הטופס המופיע באתר ותוך זמן קצר נציגים של חברות ביטוח מובילות ישובו אליכם עם הצעות אטרקטיביות עבבור פוליסת ביטוח נסיעות לפיליפינים, המותאמת לחופשתכם. לאח ההשוואה ביחרו בהצעה המשתלמת בעיניכם.

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות לפיליפינים

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לפיליפינים