אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח משכנתא

השוואת מחיר מיידית של הצעות ביטוח משכנתא בשלושה צעדים קצרים

ביטוח משכנתא מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח משכנתא השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח משכנתא הפרטים יועברו ל-4 חברות וסוכנויות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעת מחיר מתאימה ביטוח משכנתא השווה עלויות וכיסוים בין חברות וסוכני הביטוח השונים
ביטוח משכנתא אתה בוחר את הצעת ביטוח המשכנתא המתאימה מתוך 4 הצעות שתקבל ביטוח משכנתא מלא טופס קצר ופשוט תוך דקות
       
טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא    
ביטוח משכנתא הצעות ביטוח משכנתא מתקבלות מהחברות:
AIG ביטוח משכנתא

הפניקס - ביטוח משכנתא

מיקא - ביטוח משכנתא

רוזין - ביטוח משכנתא
 
אני חדש באתר. כיצד עבוד תהליך קבלת הצעות מחיר לביטוח משכנתא?

האם השירות בחינם? האם אני מחויב באופן כל שהוא?

קבלת הצעה עבור ביטוח משכנתא הינה בחינם וללא כל התחייבות. חברות וסוכני ביטוח יחזרו אליכם עם הצעה אטרקטיבית ללא כל התניה הקשורה לתהליך מול הלקוח.

למה אני צריך את אתר מקיף אני יכול להתקשר בעצמי לחברות הביטוח?

נכון, אתה יכול להתקשר לחברות הביטוח הישירות אותן אתה מכיר מפרסומות הטלוזיה והרדיו עבור השוואת מחירי ביטוח משכנתא. אתר מקיף חוסך עבורך את הטרחה אבל יותר מזה באמצעותנו תקבל הצעות מחיר עבור ביטוח משכנתא מסוכניות ביטוח גדולות אשר אינן מפרסמות ולכן לא תיחשף אליהן אלא באמצעות אתר השארת פרטים באתר מקיף.

מהו התהליך קבלת הצעות מחיר ?

תחילה מלא את פרטיך בטופס ההצעה. פרטיך ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח. אלו יצרו עמך קשר טלפוני ויציעו הצעת ביטוח משכנתא מותאמת עבורך. אתה בוחר את ההצעה המתאימה לך.
 
מידע כללי בנושא ביטוחי משכנתאות – הבנת המושגים לפני רכישה

ביטוח משכנתא מורכב משני ביטוחים - ביטוח מבנה למשכנתא וביטוח חיים למשכנתא. שני הביטוחים מעניקים כיסוי לבנק, האחד במידה ויגרם נזק לנכס עבורו נלקחה המשכנתא והשני במידה והמבוטח אינו יכול לשלם את יתרת המשכנתא בעקבות מוות או איבוד יכולת עבודה.

האם ביטוח משכנתא מכסה כל נזק לדירה

ביטוחי משכנתא מכסים אך ורק נזק הנגרם למבנה הדירה ואין הוא מעניק כיסוי עבור תכולת הדירה. במידה ואתם מעוניינים לבטח את הריהוט והחפצים הנמצאים בדירה כנגד שריפה או גניבה, עליכם לרכוש ביטוח דירה בנפרד.כמו כן, מומלץ לערוך השוואת מחירים כיוון שקיימים פערים גדולים בין חברות הביטוח השונות.

ביטוח מבנה למשכנתא

ביטוח מבנה הדירה מעניק פיצוי למקרה שייגרם נזק כלשהו למבנה הדירה. במקרה זה תשלם חברת הביטוח את התשלום בגובה יתרת חוב המשכנתא לבנק. במידה ונישאר עודף מסכום הכיסוי הכסף יועבר לבעל המשכנתא. סכום כיסוי ביטוח משכנתא חייב להיות לפחות כסכום המשכנתא.

 
ביטוח משכנתא – השוואת הצעות

השוואת ביטוח משכנתא

משכנתא היא הלוואה כספית גדולה לרכישת דירה. בשל מחירי הדירות הגבוהים והקושי לגייס את הסכום המלא עבור רכישת הדירה, זוגות רבים פונים לבנק בבקשת משכנתא. כיוון שהבנק מעוניין להבטיח את החזר כספי המשכנתא, כל לוקחי המשכנתאות מתחייבים לרכוש ביטוח משכנתא.

מהיכן ניתן לקבל הצעה לביטוח משכנתא

קיימות מספר אפשרויות. אפשר בדרך הישנה והפשוטה לקבל הצעה לביטוח משכנתא מבנק בו לוקחים את ההלוואה מי שרוצה לבצע סקר מחירים יכול להתקשר לסוכן ביטוח איתו הוא בקשר בנושא ביטוח נוספים כמו ביטוחי חיים או ביטוח רכב ולקבל ממנו הצעת מחיר מתאימה וכמובן אפשר לבקש הצעה מחברות הביטוח הישירות. ביטוח משכנתא הנו ביטוח פשוט יחד עם זאת חלק מההצעות מקיפות יותר ומכילות שירותי נוספים לביטוח ולמשפחה.

כיצד משווים הצעות לביטוחי משכנתאות?

אם חשוב לכם גם הכיסוי ולא רק המחיר אז קחו דף ועט וציירותטבלה. רשמו את שם חברת הביטוח ואת כל סוגי הכיסויים המוצעים במסגרת הפוליסה. ציינו עבור כל חברה האם הכיסוי קיים ומה גובה הכיסוי הביטוחי. עכשיו סמנו אילו כיסויים חשובים לכם ובדקו אצל איזה חברת ביטוח הכיסוי קיים, עכשיו ביחד עם עלות הפוליסה אתם יכולים לבחור את הכיסוי המתאים לכם. לצרוך קבל מספר הצעות שונות מלאו את הטופס ותקבלו מייד הצעות.

 
קבל 4 הצעות מחיר
עבור ביטוח משכנתא
הצעה לביטוח משכנתא
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
שאלות מקצועיות

האם חובה לקנות ביטוח משכנתא באמצעות הבנק?

לא, בעבר היה ניתן לרכוש ביטוח משכנתא רק באמצעות הבנק כבר מספר שנים תחום זה פתוח לתחרות וניתן היום לקנות ביטוח משכנתא באמצעות סוכני ביטוח או ישירות אצל חברות הביטוח הישירות

האם חולה סכרת יכול להתקבל לביטוח משכנתא?

כן, על הלווה להגיש בקשה לחברת ביטוח והוא יבחן על פי פרמטרים של חברת הביטוח אלו שונים בין חברה לחברה ולכן מומלץ לפנות למספר חברות. במידה ואחת מהחברות ידחו אותו יכול עדיין להמשיך את תהליך הבקשה לביטוח משכנתא באמצעות שאר חברות הביטוח.

האם כל נזק לדירה מבוטח בפוליסת ביטוח משכנתא?

אין פוליסה שמכסה הכל. לכל פוליסה יש חוזה שמכיל סייגים. לגופו של עניין בפוליסת ביטוח משכנתא מכסה נזק למבנה הדירה. ביטוחי משכנתאות נועדו בראש ובראשונה להוות בטוחה עבור הלוואת הבנק במקרה של נזק מהותי לדירה בחלקמהפוליסות חברת הביטוח מוסיפה כתבי שירות למקרים של נזק למחוברים דרך קבע למבנה.

האם קיים מחשבון ביטוח משכנתא באתר משרד האוצר?

באתר משרד האוצר אין מחשבון ביטוח משכנתא. לחישוב פרמייה יש לפנות לחבורת ביטוח או לסוכנים. חישוב הפרמיה מורכב ממאפייני הדירה ולכן החישוב מעט מורכב לשימוש במחשבון בסיסי. לביצוע חישוב אמין ומדוייק מומלץ להעזר בסוכן ביטוח מקצועי.

 
מאמרים חדשים
חברות ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ואזורים גיאוגרפים
מה זה בעצם ביטוח משכנתא?ביטוח משכנתא