אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח משכנתא ומחזור משכנתא

הריבית עבור הלוואת משכנתא במשק ירדה באופן משמעותי בהנחיית בנק ישראל. עבור לויים אשר משלמים משכנתא ונשארה להם יתרת קרן משמעותית לשלם זה הזמן למחזר את המשכנתא. לשלם את ההלוואה הקיימת באמצעות הלוואה חדשה בריבית נמוכה יותר וכך לחסוך בתשלומי הריבית אשר מהווים חלק נכבד בהלוואה.

מה עם ביטוח למשכנתא?

בהזדמנות זו מומלץ לבצע השוואת מחירים עבור ביטוח המשכנתא ולבחון אפשרות למעבר לחברת ביטוח זולה יותר. זה קל ופשוט לבצע העברת ביטוח משכנתא. אין קנס מעבר כמו קנס פירעון מוקדם במשכנתא ואף חלק מחברות הביטוח או סוכני הביטוח מציעים לעזור בהעברת ביטוח משכנתא.

בעת חידוש פוליסת ביטוח המשכנתא זה זמן חשוב לוודא כי סכומי הביטוח מתאימים לגובה ההלוואה, עם הזמן סכום קרן ההלוואה קטן ובהתאמה ניתן להקטין את גובה ביטוח המשכנתא. חשוב מאוד לוודא כי כל ערכו של הבית מבוטח ללא קשר לגובה המשכנתא.

העברת ביטוח משכנתא?

איפה מתחילים? אתר מקיף הוא מקום טוב להתחיל. כאן ניתן למלא טופס בקשת הצעת מחיר עבור ביטוח משכנתא ועוד באותו היום סוכני ביטוח מובילים ונציגים של חברות ביטוח ישירות יצרו עימכם קשר טלפוני. אלה יפרטו לפניכם את מרכיבי הפוליסה שהם מציעים ואת הפרמיה. אינכם מחויבים לאף אחת מההצעות והשירות הינו בחינם.

ביטוח משכנתא ומחזור משכנתא
 

טופס הצעה עבור ביטוח משכנתא

 

אפשרות נוספת הינה לפנות באופן עצמאי לכל החברות הישירות ובאמצעות סוכן לחברות שאינן משווקות באופן ישיר ולברר את העלות עבור פוליסת ביטוח משכנתא. ביטוח משכנתא צריך למחזר כמו גם את המשכנתא, ואף את הביטוח מומלץ לבדוק פעם בשנה ולא רק כאשר הריבית במשק יורדת.

   
 
כלים נוספים
ביטוח משכנתא
ביטוח חיים
 
מאמרי ביטוח משכנתא
בנקים למשכנתאות
 
טיפ לשירותכם
בעת עריכת מחזור משכנתא ובהתאם שינוי קרן המשכנתא חשוב לוודא כי נרכש ביטוח משכנתא עבור סה"כ הלוואת המשכנתא.
 
ביטוח משכנתא ומחזור משכנתא