-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נכס

לרוב כשמדברים על ביטוח נכס מתייחסים לביטוח דירה, הלא היא הנכס שבבעלותכם. אנשים רבים מרגישים עול כלכלי רב עקב הוצאות המשכנתא וקשה להם לחשוב על הוצאות נוספות. אך ביטוח נכס יבטיח לכם ראש שקט מכל צרה שלא תבוא.

מדוע חשוב לעשות ביטוח נכס?

ביטוח נכס כולל ביטוח מבנה דירה וביטוח תכולת דירה. במקרים של שוד או פריצה לבית, נזק שנעשה לדירה בזדון, הצתה, הצפה, נזקי מים, שריפה ועוד, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם מכוסים. ישנם ביטוחים שכוללים גם ביטוח משפחה, תאונות אישיות וביטוח לעובדים בבית. למשל, יכול להיות מקרה בו עוזרת הבית שלכם נפצעה במהלך עבודתה ותרצה לתבוע אתכם על הפרש הסכומים שקיבלה מביטוח לאומי. לפעמים תסריט כגון זה נשמע רחוק ולא סביר, אך כאשר הוא קורה, אנחנו תמיד שמחים לדעת שאנחנו מבוטחים ושאפשר להירגע.

חשוב לדעת שבעת רכישת ביטוח נכס אתם יכולים לבחור בין ביטוח מבנה, ביטוח תכולה או שניהם. כדאי להשוות את תנאי הביטוח השונים ומה הם כוללים בבואכם לבחור בין חברות הביטוח השונות, לעיתים, מחיר זול מאוד אינו בהכרח מעיד על העסקה המשתלמת ביותר. חשוב להשוות בין תנאי עסקה דומים ולבדוק שכל סוגי הביטוחים הרצויים כלולים.

מתי עושים ביטוח נכס?

לרוב אנו עושים ביטוח נכס עם לקיחת המשכנתא. ביטוח משכנתא כולל ביטוח מבנה וביטוח חיים של הלווים. יש לשים לב שביטוח זה אינו כולל ביטוח תכולה של הנכס, וכדאי להוסיף גם ביטוח זה על מנת לכסות מקרים של אובדן רכוש כגון פריצה, שריפה או הצפה. בעת לקיחת משכנתא, לא בכל המקרים הלווים מחויבים בלקיחת ביטוח, ולכן אנשים רבים עושים ביטוח בתקופה מאוחרת יותר, אחרי שהכירו את האזור וראו אם יש צורך בביטוח לדעתם והאם כדאי להוסיף ביטוח תכולה.

בבואכם להחליט באם להוסיף ביטוח נכס מסוג ביטוח תכולה, כדאי שתיקחו בחשבון את האזור שבו אתם גרים: האם מועד לפריצות? האם אתם גרים בקומה גבוהה או נמוכה? לדירות הנמוכות קל יותר להגיע. האם הדירה ישנה או חדשה? תקלות בצנרת ובגז מתרחשות לרוב בדירות ישנות. שיקולים אלה ואחרים יעזרו לכם להגיע להחלטה, ואף ישפיעו על סכום הביטוח שתצטרכו לשלם.

 

ביטוח נכס

 

טופס הצעה עבור ביטוח נכס

 
 
   
 
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
ביטוח נכס - טיפ חשוב
לפני חידוש ביטוח נכס מומלץ לערוך השוואת מחירים. פערי הפרמיה בין הפוליסות של חברות הביטוח השונות מגיעים עד עשרות אחוזים.
ביטוח דירה חדשה