אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח אופנוע
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

כיסויים שונים בפוליסת ביטוח קטנוע

במאמר זה נפרט את הביטוחים השונים שניתן לרכוש עבור קטנועים ואופנועים, אלו תנאים וכיסויים כלולים בפוליסת ביטוח קטנוע ומדוע חשוב לערוך השוואת מחירים.

ישנן שלוש פוליסות מרכזיות עבור ביטוח קטנוע: ביטוח חובה לקטנוע, ביטוח צד ג וביטוח מקיף. ביטוח חובה לקטנוע מעניק כיסוי במקרה של פגיעה פיזית ברוכב האופנוע והולכי רגל במקרה של תאונה. בשל חשיבותו הרבה (תשלם עבור אשפוז וטיפול רפואי, פיצוי עבור הפסד ימי עבודה וכדומה) המדינה מחייבת את כל בעלי הקטנועים לרכוש ביטוח חובה לקטנוע.

ביטוח צד ג וביטוח מקיף מעניקים כיסוי במקרה של פגיעה בקטנוע או ברכוש ולכן נחשבים ביטוח משלים עבור ביטוח חובה. ביטוח צד ג לקטנוע מעניק כיסוי במקרה ורוכב הקטנוע המבוטח גורם נזק לקטנועים אחרים או לרכוש הסביבה. ביטוח מקיף מעניק בנוסף לכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח צד ג כם כיסוי במקרה ונגרם נזק לקטנוע של הרוכב המבוטח בעקבות תאונה או גניבה.

גובה הפרמיה

דמי ביטוח עבור ביטוח קטנוע חובה הינם תחת פיקוח וקיים מחיר אחד של ביטוח באמצעות הפול. לאחרונה עברה רפורמה בתחום וכעת חברות הביטוח רשאיות לתמחר את הפוליסות כראות עינהן. בעקבות רפורמה זו, הפרמיה עבור ביטוח קטנוע נקבעת בהתאם למאפייני הקטנוע ומאפייני הנהג

אם ברצונכם לרכוש ביטוח קטנוע או ביטוח אופנוע (השם שונה אך הפוליסות זהות) מומלץ מאוד לערוך השוואה מקיפה בין מספר חברות ביטוח וסוכני ביטוח מורשים. בידקו עלויות לצד כיסויים ותנאים וודאו שהפוליסה אכן מכילה את כל הכיסויים להם אתם זקוקים.

ביטוח קטנוע
 

טופס הצעה עבור ביטוח אופנוע

 
   
 
כלים נוספים
מידע שימושי לרוכבי אופנוע
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח אופנוע
כמו ביטוח רכב רגיל, כך גם לאופנוע ביטוח צד ג', ביטוח חובה ומקיף. הבטיחו כי קיים כיסוי על פי מידת הצורך.
ביטוח אופנוע