אודותינו | צרו קשר
ביטוח אופנוע ביטוח אופנוע
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח חובה לאופנוע בהראל

הראל חברה לביטוח פעילה בתחום ביטוח החובה לאופנועים וקטנועים. חברת הראל מצטרפת לחברות אליהו ואיילון אשר מוכרות ביטוח אופנוע חובה שלא באמצעות הפול. פוליסת הביטוח של הראל מציעה כיסוי לרוכבים מגיל 31 ומעלה, עם ותק רישיון של 3 שנים וללא תביעות בשלוש השנים האחרונות.

ביטוח חובה לאופנוע מעניק כיסוי במקרה ונגרם נזק גופני לרוכב המבוטח, לנוסעים אחרים והולכי רגל. בשל חשיבות הכיסוי המדינה דורשת מכל בעלי האופנועים לרכוש ביטוח אופנוע חובה בטרם יוכלו לרכוב בכבישי ישראל. במקרה של תאונה החברה המבטחת תעניק כיסוי כספי עבור כל טיפוליו הרפואיים של בעל האופנוע ובמידת הצורך אף תעניק לו פיצוי כספי בגין אובדן ימי עבודה.

בעבר ניתן היה לרכוש ביטוח אופנוע רק באמצעות מאגר הפול, אך כיום השוק נפתח לתחרות ואפשר לרכוש ביטוח זה גם אצל חברות ביטוח ישירות וגם באמצעות סוכני ביטוח. אם ברצונכם לרכוש ביטוח אופנוע חובה, אנו ממליצים לערוך השוואת מחירים מקיפה. פוליסת ביטוח אופנוע חובה הינה פוליסה תקנית ואחידה אשר התנאים והכיסויים הנמצאים בה נקבעים ע"י המדינה ולא ניתנים לשינוי (עם זאת, ניתן להרחיב את הפוליסה באמצעות כתבי שירות). כיוון שמדובר בפוליסה אחידה, ההבדל היחיד בין חברות וסוכנויות הביטוח הוא במחיר - ולכן השוואת מחירים היא פרט מהותי בדרך למציאת ביטוח אופנוע משתלם.

ניתן לערוך השוואה באמצעות האינטרנט - בררו מחירים באתרי החברות המבטחות, התייעצו בפורומים מקצועיים ובידקו האם יש תלונות גולשים על החברה המבטחת. כמו כן, ניתן לתאם פגישות עם סוכני ביטוח ולאסוף מידע באמצעות שיחות טלפוניות עם מציגי שירות של חברות ביטוח ישירות.

ביטוח חובה לאופנוע בהראל
 

טופס הצעה עבור ביטוח אופנוע

 
   
 
כלים נוספים
מידע שימושי לרוכבי אופנוע
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח אופנוע
מומלץ לבדוק לא רק את עלויות הפוליסה המוצעת על ידי חברת הביטוח, כי אם גם את טיב השירות, הניסיון, והמלצות מהשטח.
ביטוח אופנוע