אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לרומניה

מחפשים ביטוח נסיעות לרומניה?

טיול ברומניה יכול להיות טיול שורשים, טיול בין עיירות קטנות, כפרים פסטורליים הניראים כמעט ללא שוני מהתמונות והציורים מלפני מאה שנים. טיול בטירות פאר, ארמונות ונופים מרשימים. טיול לטעימת ממלגיה משובחת ופפאנש מתוק, או אפילו חופשה קצרה של טיול ג'יפים יפהפה. אין זה משנה מה יהיה הטיול אותו תעשו ואפילו אם מדובר בביקור עסקים בבוקרשט, לפני שתעלו על המטוס בישראל ודאו כי יש לכם ביטוח נסיעות לרומניה.

הצעות לביטוח נסיעות לרומניה

מדוע צריך ביטוח נסיעות לרומניה?

כאשר יוצאים מגבולות ישראל יש לודא כי גם בחו"ל תוכלו לקבל טיפול רפואי במידה ותצטרכו, או אם ישנה תקלה עם הגעתכם לטיסה, שחברת הביטוח תכסה את הכרטיס. ישנה גם אפשרות כי חברת הביטוח תכסה עבור הכבודה האישית של המבוטחים אם ברצונכם לודאי כי המטען שיגיע עמכם לחו"ל יהיה מכוסה. כל ביטוחי אלה נכללים בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל ועל כן גם כשנוסעים לרומניה יש לרכוש את הפוליסה הזו.

איך רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לרומניה?

פוליסת ביטוח נסיעות לרומניה רוכשים או מסוכני ביטוח, או מחברות ביטוח ישירות, מחברות אשראי ואף ניתן לרכוש ביטוח זה מקופת החולים בה מבוטחים. אך מומלץ לפני הרכישה לערוך השוואה בין המחירים השונים בשוק.

השוואת מחירים זריזה, יעילה ומקיפה

מלאו ושלחו את הטופס המופיע בדף זה. נציגים של חברות ביטוח מובילות יתקשרו אל המספר שרשמת ויציעו לכם הצעת מחיר תוך דקות מרגע הזנת הטופס. שאלו את הציגים כיצד הפוליסה המוצעת מותאמת לאופי חופשתם ואם כך הדבר ביחרו בהצעה המוצלחת ביותר בעיינכם. שיהיה טיול נעים!

 

טופס הצעה לביטוח נסיעות לרומניה

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לרומניה