אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לצרפת

מחפשים ביטוח נסיעות לצרפת?

טסים לפריז? חלמתם לעלות למונמארטר? לראות את המונה ליזה בלובר? לעמוד לרגליו של האייפל? לאכול בגט, קוראסון וקרפ? או שאולי תמיד רציתם לראות את טור דה פראנס מקרוב ולעודד את הרוכבים המוכשרים? יכול להיות שגם כל הנסיעה לצרפת היא בכדי לעלות לרכבות של היורודיסני. טסים למרסיי או לניס? כל סיבה שתביא אתכם לצרפת הינה מוברכת, משום שזוהי אכן מדינה קסומה, רומנטית ומרגשת, אך זיכרו כי מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לצרפת לפני הגעתכם למדינה.

השוואת ביטוח נסיעות לצרפת

מה כוללת פוליסת ביטוח נסיעות לצרפת?

ביטוח נסיעות לצרפת זהו ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם לצרפת. ביטוח נסיעות לחו"ל כולל פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל המכסה עבור שירותים רפואים הנדרשים במדינה שאיננה ישראל. במידה ויש קשיי תקשורת עם המקומים ביטוח הבריאות יכול להפונת אתכם למקומת הרלוונטים, באופן מהיר ויעיל. בנוסף לפוליסת ביטוח בריאות לחו"ל, ביטוח הנסיעות יכול לכלול ביטוח טיסה וביטוח כבודה. במידה ועושים סקי או פעילות אקסטרימית ניתן לרכוש ביטוח המותאם לפעילויות מסוג זה.

כיצד רוכשים ביטוח נסיעות לצרפת?

ביטוח נסיעות לצרפת ניתן לרכוש באמצעות חברת האשראי, באמצעות קופת החולים בה מבוטחים, באמצעות סוכני ביטוח ובאמצעות חברות ביטוח ישירות. עקב ההיצע הגבוה לפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לערוך השוואת מחירים ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

השוו מחירים עוד היום עבור ביטוח נסיעות לצרפת

באמצעות שליחת הטופס המופיע באתר תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות מנציגי שירות של חברות ביטוח מובילות. מלאו את הפרטים הדרושים ושילחו. ביחרו מבין כל ההצעות את ההצעה האטרקטיביות ביותר עבורכם ושתהיה חופשה נעימה.

 

טופס הצעה לביטוח נסיעות לצרפת

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לצרפת