אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לאירלנד

מחפשים ביטוח נסיעות לאירלנד?

אירלנד יושבת על אי צפוני לאנגליה. מדובר על איזור ירוק מוקף בצוקים וחופים שלוים. הנוף האגדי המורכב מטירות ומחומות אבנים, מהווה מקום אידיאלי לטיולי אופניים ומסלולי הליכה שונים. כאשר רושכים פוליסטת ביטוח נסיעות לאירלנד, רצוי לערוך השוואת מחירים ולבחור בפולסיה המשתלמת ביותר.

ביטוח נסיעות לאירלנד

שייט וטיול אופניים באירלנד

בכדי לספוג את כל השפע והתרבות האירית החמה, ניתן לשכור סירה לשייט על נהר השאנון במשך מספר ימים ולעגון בנקודות עניין ובעירות הסמוכות לנהר. בעיירות ישנם פאבים אירים אותנטיים ומסעדות טובות. ניתן לעגון את הסירה לזמן ממושך ולערוך טיול רגלי או טיול אופניים באיזור. הסירה מיועדת לשנים עד שנים-עשר אנשים. את הספינה משייטים השוכרים ואין צורך בידע קודם לשם כך. בנוסף, ניתן ללון בסירה ולהכין בה אוכל. טיול מסוג זה הינו ייחודי לאירלנד ולאופיו של המקום.

מה יש לעשות בדבלין?

בדבלין עיר הבירה ניתן לבקר במבשלת סיינט ג'ימס גייט בה מיוצרת הבירה האירית המפורסת הלא היא הגינס. ניתן לעמוד מתחת לפסל הגבוה ביותר בעולם, פסל זה הינו אנדרטה הקרויה אנדרטת האור ושמו הוא החוד של דבלין.

ישנם גלריות ומזאונים הסוקרים את התרבות האירית, ישנו מוזיאון לספרות האירית ובפרוור הדרומי של דבלין מוזיאון ג'יימס ג'ויס. באיזוריה השונים של העיר ובפרווריה ניתן לשכור קייקים ולהנות מאטרקציות שונות. אם אתם נוסעים למסע שייט או לטיול אופניים כדאי שתבררו אם פוליסטת ביטוח הנסיעות לאירלנד מכסה עבור פעילויות אלו.

קבלו הצעות לפוליסת ביטוח נסיעות לאירלנד

מלאו את הפרטים האישיים בטופס הכחול ותוך זמן קצר נציגים של חברות ביטוח מובילות יפנו אליכם עם הצעות לפוליסת ביטוח נסיעות לאירלנד המותאמת לפעילויות המתוכננות לביקור באי הירוק.

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות לאירלנד

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לאירלנד