אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לאיסלנד

מחפשים ביטוח נסיעות לאיסלנד?

איסלנד הוא אי ולקני מיוחד ומרתק. בשל התנאים המיוחדים באי ניתן למצוא בו מגוון מעניין של חיות מיוחדות בדומה לכלבי ים, תוכי ים ועוד. נוסף על כך, הנופים המרהיבים מורכבים מקרחונים עצומים ורכסים ולקנים פעילים ברובם. בשל המסע היחודי לאי זה כדאי לבדוק היטב מה כוללת פוליסת ביטוח נסיעות לאיסלנד והאם היא מכסה עבור הפעילויות הכלולות במסע.

הצעות לביטוח נסיעות לאיסלנד

מה הן האטרקציות באיסלנד?

באיסלנד ניתן למצוא אטרקציות אקסקלוסיביות כמו רכיבה על אופנועי שלג על גבי הקרחונים הרבים, מסע במערות לבה, ביקור בפארק הגייזרים, שלל מעיינות גיאוטרמים, ביקור בספא הקסום הלגונה הכחולה ובתקופות מסויימות צפייה בזוהר הצפוני השוטף את שמי האי.

התרבות האיסלנדית

לאי האיסלנדי, תרבות עתיקה ומשומרת היטב של המתיישבים הויקינגים שהגיעו לאי. ניתן לבקר במוזאונים שונים בעיר הבירה רייקיאוויקובערים נוספות, המסקרים את אופי חייהם של המתישבים הראשונים והתמודדותם מול התפרצויות הרי הגעש הרבים באי.

התאמת פוליסת ביטוח נסיעות לאיסלנד

המסע באיסלנד אינו מסע סטנדרטי, ומשום כך יש לבדוק היטב וביסודיות כי פוליסת ביטוח נסיעות לאיסלנד הומוצעת לכם מכסה עבור מסע מסוג זה.

קבלו הצעות אטרקטיביות לפוליסת ביטוח נסיעות לאיסלנד

מלאו את הפרטים בטופס המופיע בדף ונציגים של חברות ביטוח מובילות יחזרו אליכם עם הצעות מחיר אטרקטיביות המותאמות באופן ספציפי לפוליסת ביטוח נסיעות לאיסלנד.

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות לאיסלנד

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לאיסלנד