אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לאיטליה

מחפשים ביטוח נסיעות לאיטליה?

מולדת הפיצה, בירת הפסטות והגלידות, ארץ המגף והאופנה, מושבה של הקפלה הסיסטינית, מולדת הרנסנס, מרכזה של האימפריה הרומית, ממלכת הגונדולות או בשמה הכולל איטליה. לפני שתצאו לשטוף את העיניים ואת חוש הטעם, ערכו השוואת מחירים בין ההצעות השונות של חברות הביטוח לפוליסת ביטוח נסיעות לאיטליה. יש לבדוק לפני רכישת הפוליסה כי זו מכסה עבור אירועים המותאמים לאופיה של הנסיעה.

הצעות ביטוח נסיעות לאיטליה

אילו אטרקציות יש באיטליה?

איטליה מציעה מגוון רב של אטרקציות. חופשת סקי בהרי האלפים המושלגים, חופשה שימשית ומרגיה בנופי טוסקנה, מסע היסטורי בליבה של האימפריה הרומית, או שיעור מקיף בפרק הרנסאנס של תולדות האומנות.

באיטליה קיימת המדינה הקטנה ביותר בעולם, הותיקן, ארצו של האפיפיור. ניתן לערוך סיור במדינה הקטנה ולבקר בקפלה הסיסטנית אשר בה ניתן לראות את יצירת המופת של מיכאלאנ'לו.

התאמת פוליסת ביטוח נסיעות לאיטליה

בשל האפשרויות הרבות המוצעות בעת ביקור באיטליה, אם זה ברומא, פירנצה, מילאנו, ונציה או פומפי, יש להתאים באופן ספציפי את פוליסת ביטוח הנסיעות לאיטליה. אם בחרתם באיטליה ובהריה המושלגים ליעד חופשת הסקי הקרובה, שימו לב כי ניתן לרכוש ביטוח סקי, המתאים במיוחד לפעילויות הנכללות בחופשה מסוג זה.

כיצד לערוך השוואת מחירים לפוליסת ביטוח נסיעות לאיטליה?

כדי להקל עליכם בחיפוש אחר פוליסת ביטוח נסיעות לאיטליה המתאימה לכם, אתר זה מאפשר למלא את הפרטים בטופס המופיע בדף זה ונציגים של חברות ביטוח מובילות יחזרו אליכם עם הצעות ספציפיות לפוליסת ביטוח נסיעות לאיטליה המותאמת לאופי הנסיעה המתוכננת. שאלו את הנציגים עבור אילו פעילויות מכסה הפוליסה ורק כאשר נענו כל השאלות ביחרו בהצעה המוצלחת ביותר. בלו בנעימים.

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות לאיטליה

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לאיטליה