אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לקנדה

מחפשים ביטוח נסיעות לקנדה?

קנדה הו קנדה. במידה ואתם נוסעים לטורונטו, ונקובר, מונטריאול קוויבק, אונטרי או נוסעים לטיול בהרי הרוקי, או במרחביה העצומים והמרהיבים של קנדה ואילו רק בכדי לצפות בזוהר הצפוני, מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לקנדה.

ביטוח נסיעות לקנדה

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו שם כולל לפוליסות ביטוח הנוגעות לתקופת שהותכם בחו"ל. ניתן לרכוש ביטוח כבודה, מכסה עבור המטען האישי אותו לוקחים לחו"ל, ניתן לבטח את כרטיסה הטיסה באמצעות פוליסת ביטוח טיסה, המכסה עבור אי יכולת לסטו במועד אשר נקבע. אך אחת מהפוליסות החשובות ביותר שקיימות תחת ביטוח נסיעות לחו"ל הינה פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל. פוליסה זו מכסה עבור כל טיפול וסיוע רפואי במידה ותזדקקו לו בעת השהות מחוץ לגובות ישראל.

מי הם הגופים אשר מוכרים ביטוח נסיעות לקנדה?

חברות ביטוח ישירות ומרותיות מוכרות ביטוח נסיעות לקנדה המותאם לצרכיכם, על פי הפעילותיות אשר תעשו ובהתאם לבקשותיכם. בנוסף לחברות הביטוח השונות, קופת החולים בה מבוטחים מציעה לרכוש דרכה ביטוח נסיעות לחו"ל וכך גם חברת האשראי שלכם. בשל ההיצע הרב לביטוח זה כדאי לערוך השוואת מחירים לפני הרכישה.

השוו מחירים עבור ביטוח נסיעות לקנדה באמצעות אתר מקיף

כל שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים בטופס המופיע בדף זה. זמן קצר לאחר מכן נציגים של חברות ביטוח מובילות יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות עבור ביטוח נסיעות לקנדה. השוו בין שלל ההצעות וביחרו בהצעה המתאימה ביותר. טיסה נעימה!

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות לקנדה

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לקנדה