אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח נסיעות לקניה

מחפשים ביטוח נסיעות לקניה?

במרחק מה מניירובי, ממתינים לכם היפופוטמים אפורים ופלמינגו ורודים , בדרכים תמצאו מגוון עצום של פירות מיוחדים וטעימים ותוכולו לעשות מסע מרתק במדינה השוכנת בחופה המזרחי של אפריקה. טיפוס על הר קניה יכול להיות חוויה מרתקת, וכך גם ביקור בשערי הגיהנום במדינה, אך לפני שתסעו, כדאי שתרכו ביטוח נסיעות לקניה.

השוואת השוואת ביטוח נסיעות לקניה

היכן רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל רוכשים במספר מקומות. ניתן לרכושו בחברת האשראי בה אתם מבוטחים. ניתן לרכוש בקופת החולים בה מבוטחים וניתן ליצור קשר עם חברות ביטוח ישירות או מסורתיות לקבלת הצעת מחיר עבור פוליסת ביטוח נסיעות המותאמת לטיולכם.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל, פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל, המכסה עבור טיפולים ובדיקות רפואיות במידת הצורך בפרק הזמן שבין יציאתכם מגבולות הארץ, לחזרתכם לארץ. זוהי פוליסה חשובה ביותר היכולה לחכסוך לכם כסף רב. נוסף על כף במידה ותרכשו ביטוח נסיעות לקניה, והינכם רוצים לעשות טיול תרמילאים במדינה, ניתן לרכוש ביטוח תרמילאים. ניתן גם לרכוש ביטוח טיסה וכבודה, בהתאם לצורכי הרוכשים.

ערכו השוואת מחירים יעילה עבור ביטוח נסיעות לקניה

מלאו את הפרטים הנדרשים באתר ונציגים של חברות ביטוח מובילות יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות עבור ביטוח נסיעות לקניה. השוו בין הצעות המחיר שתקבלו וביחרו בהצעה המתאימה ביותר לתנאי טיולכם ולמטרות נסיעתכם.

 

טופס הצעה עבור ביטוח נסיעות לקניה

 
   
 
ביטוח נסיעות לפי יבשות
ביטוח נסיעות לאירופה
ביטוח נסיעות לאסיה והפסיפיק
ביטוח נסיעות לאמריקה
ביטוח נסיעות לאפריקה
 
ביטוחים נוספים
למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות
ביטוח כבודה חו"ל
ביטוח בריאות חו"ל
 
ביטוח נסיעות לקניה