אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

השכרת רכב באיסלנד

אין דרך טובה יותר לחקור את מרחביה של איסלנד מאשר באמצעות השכרת רכב וטיול עצמאי לאיפה שרק מתחשק. השכרת רכב בחו"ל מתבצעת באמצעות פנייה לאחת מסוכניות השכרת רכב באיטליה אשר מחזיקות סניפים גם בארץ. מומלץ מאוד להשכיר רכב מאוד ולא לחכות לרגע האחרון – כך תוכלו גם לחסוך במחיר וגם לודא שבאמת יהיה רכב פנוי להשכרה כשתנחתו באיסלנד.

באמצעות השכרת רכב באיסלנד תוכלו לטייל במקומות רבים ולהנות משלל אטרקציות מגוונות, כמו: מזחלות כלבים, צפייה בכלבי ים, רכיבה על סוסים, מפלי מים, שייט צפייה בלוויתנים, מעיינות חמים וקרחונים עצומים – עלך זאת ועוד איסלנד מציעה למבקריה.

עונת התיירות הרשמית באיסלנד קצרה ביותר (סוף מאי עד תחילת ספטמבר) ולכן כדאי לתכנן מראש כדי שתוכלו להנות כמו שצריך. השכרת רכב בחו"ל תאפשר לכם לטייל במספר רב של ערים ולחקור את הטבע הפראי של איסלנד, כמו אגם טיורן, כנסיית הדלגרים וביקור בעיר הבירה רייקיאוויק.

זכרו תמיד לערוך השוואת מחירים עבור השכרת רכב בחו"ל כדי שתבטיחו לעצמכם את הרכב הטוב ביותר במחיר משתלם במיוחד. באפשרותכם למלא את הטופס המצורף ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום עבור השכרת רכב באיסלנד.

השכרת רכב באיסלנד
 

טופס הצעה עבור השכרת רכב בחו"ל

 
   
 
השכרת רכב לפי מדינות
השכרת רכב בגרמניה
השכרת רכב באיטליה
השכרת רכב באירופה
השכרת רכב בארצות הברית
 
מידע כללי לשוכר רכב
חברות להשכרת רכב לחו"ל
 
השכרת רכב באיסלנד