-->
אודותינו | צרו קשר
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים

ביטוח בית משותף

ועד בית משותף, מעוניין לקבל הצעת מחיר עבור פוליסת ביטוח לבית משותף?
מלא טופס קצר וקבל הצעות לביטוח הבניין

ביטוח בית משותף מלא טופס פשוט וקצר
ללא תשלום וללא התחייבות
  ביטוח בית משותף השירות בחינם וללא כל התחייבות
ביטוח בית משותף הפרטים יועברו ל-4 חברות ביטוח, אשר יחזרו אליך עם הצעות עבור ביטוח בית משותף ביטוח בית משותף מלא טופס פשוט וקצר תוך דקות
ביטוח בית משותף כל שנותר לך, הוא לבחור מבין ההצעות שתקבל, את זו המשתלמת לך ביותר. ביטוח בית משותף השווה עלויות וכיסוים בין סוכני הביטוח השונים
טופס הצעה עבור ביטוח בית משותף    
ביטוח בית משותף הצעות ביטוח בית משותף מתקבלות מהחברות:

AIG ביטוח בית משותף

רוזין - ביטוח בית משותף
שירביט - ביטוח בית משותף
מיקא - ביטוח בית משותף
 
שאלות ותשובות - אודות תהליך קבלת הצעות עבור ביטוח בניין משותף

מהו התהליך קבלת הצעת עבור ביטוח לבניין?

קודם כל יש צורך בוועד דיירים אשר הינו בעל ייפוי כוח לפעול בשם דיירי הבניין. לאחר שהועד ערך בחינה של הצורך הביטוחי עבור דיירי הבניין המשותף. נציג הועד ימלא את פרטיו ואת פרטי הבית בטופס ההצעה בצורה ברורה ונכונה. הפרטים ישלחו ישירות לחברות וסוכני הביטוח. האחרונים יצרו עמך קשר טלפוני ויפרטו את הצעת הביטוח ואת הפרמיה עבורה. עכשיו שכל הנתונים קיימים ניתן לבצע השוואת מחירים.

האם השירות בחינם? האם אני מחויב באופן כל שהוא?

קבלת הצעת מחיר עבור ביטוח הינה ללא כל התחייבות ובחינם. ההתקשרות הינה מול סוכני הביטוח או חברות הביטוח ללא קשר לאתר מקיף.
 
מידע נוסף - לפני רכישת ביטוח בניין כדאי להבין את המושגים

מהו בניין משותף?

לפי תנאי הפוליסה התקנית כמי שמוגדרת על ידי המפקח על הביטוח, בית משותף בית משותף הינו בית לצורך מגורים שיש בו לכל הפחות שתי דירות ויש להן מתחם משותף. מתחם משותף יכול להיות חדש מדרגות צר בבניין ישר או בית בין 20 קומות עם לובי גדול ומפואר, 4 מעליות, חדש כושר, בריכה, מחסן וחדר אופניים. כל אלה ללא קשר לגודלם הינם שטחים משותפים אותם הדיירים פוקדים ויש לבטח אותם. חשוב לזכור כי רוב אוכלוסיית המדינה מתגוררת בבתים משותפים

מהם הסיכונים?

גם כאן הביטוח נחלק לשני חלקים הסיכון לרכוש, ביטוח תכולה, והסיכון לנזק למבנה. הביטוח חל על השטחים המשותפים והרכוש המשותף בבניין. דוגמה לשטח משותף הינו מחסן אופניים, במקרה של נזק למחסן כתוצאה מדלקה פוליסת הביטוח של בניין המגורים תפצה על הנזק. במקרה של נזק לרכוש שנמצא במקלט, כמו מיטות, מקלטי טלווזיה וכו' פוליסת הביטוח של בית המגורים תפצה על הנזק. פוליסת ביטוח בתים משותפים מכסה גם בעלי מקצוע, מנקים, ומבקרים בבניין. חשוב לזכור כי כמו בפוליסת ביטוח דירה גם כאן ניתן להסיר ולהוסיף מרכיבי ביטוח וכתבי שירות שונים כמו שירותי חירום שונים למבנה.

מהו המעמד של דיירי הבניין בפוליסה?

פוליסת הביטוח הינה בין ועד הבית לחברת הביטוח דיירי הבניין נחשבים כצד ג' כלפי ועד הבית. ויכולים לתבוע את הפליסה כצד שלישי במקרה הצורך.

 
קבל 4 הצעות מחיר
עבור ביטוח בית משותף
התחל כאן
כיסויים נוספים
ביטוח דירה
ביטוח משכנתא
 
מאמרי ביטוח דירה
מידע כללי מתחום ביטוח דירה
חברות ביטוח
 
שאלות מקצועיות

האם ביטוח בית משותף כולל ביטוח למעלית?

רוב הפוליסות אינן כוללת שירות תיקון למעלית אך על רוב פוליסות לביטוח בנייני מגורים כוללת אחריות צד ג' כלפי טכנאי המעלית.

האם דייר שנחבל בחדר המדרגות יכול לתבוע את הביטוח?

דייר בבניין הוא כמו כל צד ג' אחר בפוליסה במידה והמקרה עומד בתנאי הפוליסה ראשי הדייר לתבוע את פוליסת הביטוח.
 
טיפ לשירותכם
בפוליסת ביטוח לבית משותף ניתן להוסיף כיסוי לאנשי ועד הבית, מומלץ להוסיף על מנת שהיה להם כיסוי במקרה של תביעה מצד בעלי מקצוע או מצד אחד מהדיירים בבית.