אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

סוכני הביטוח בקמפיין נגד השירות בביטוח ישיר

לשכת סוכני הביטוח יצא במסע פרסומי חדש אשר מציג את מדרג חברות הביטוח על פי הטיפול בתביעות לקוחותיהם. את המדרג פירסם באחרונה המפקח על הביטוח אשר לפי תוצאותיו חברת ביטוח ישיר הינה בעלת המספר הגבוה ביותר של תלונות מוצדקות שהוגשו נגדה בהשוואה לשאר חבור הביטוח בישראל.

בלשכת סוכני הביטוח נטען כי קיים הבדל גדול בין רכיש ביטוח דרך סוכן ביטוח מקצועי, אשר הדאגה ללקוח מובילה אותו, לרכישת ביטוח דרך חבר ביטוח ישירה. בלשכת סוכני הביטוח עומל על קמפיין נוסף, שבו יוצגו מנקודת מבטו של המבוטח יתרונותיו המקצועיים של סוכן ביטוח.

חצי מיליון שקל, והוא יכלול מודעות בעיתוני סוף השבוע ובעיתונות הכלכלית. מביטוח ישיר נמסר בתגובה: "השקיפות בחברות ישירות, בהשוואה לחברות המסורתיות, גבוהה באופן משמעותי.

מנגד יש לציין כי חבר הביטוח ביטוח ישיר מפעילה אתר אינטרנט נגיש המאפשר רכישת ביטוחים שונים ישירות באתר וכן להדפיס שוב מסמכים כמו אישורי שלום וכו'. בנוסף אחוז המבוטחים של החברות הישירתו ככלל גדל כל שנה.

ביטוח רכב השוואת מחירים - באמצעות עריכת השוואה מקיפה בין חברות וסוכנויות ביטוח תוכלו למצוא פוליסת ביטוח רכב מתאימה ובמחיר משתלם. בידקו עלויות, אפשרויות הרחבה, גובה דמי השתתפות עצמית וכדומה. בנוסף, אתר מקיף מאפשר לכם לערוך השוואה באר ולקבל 4 הצעות עבור ביטוח רכב, בחינם וללא התחייבות.

ביטוח רכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
השוואת ביטוח רכב
 
בחירת פוליסת ביטוח רכב
כאשר אתם עומדים לפני בחירת פוליסת לביטוח רכב לצד השוואת המחיר חשוב לערוך השוואת בהיקף הכיסוי ובשירותים הנלווים.
ביטוח רכב