אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

חברות ביטוח לא מבטחות רכבים בכפר יונה

26.10.10 | לאחרונה נודע כי חברת איי.די.איי שבבעלותה שתי חברות הביטוח הפופולריות - ביטוח ישיר ותשעה מיליון - החליטה שלא לבטח יותר רכבים של תושבי כפר יונה בפוליסת ביטוח רכב. לטענת החברה, הסיבה להחלטה נובעת מעלייה ברמת הפשיעה וגניבות רכב רבות המתבצעות באזור.

תושבי כפר יונה אינם מבינים מדוע חברות הביטוח תשעה מיליון וביטוח ישיר מסרבות לבטח את רכבם, ומתייחסות אליהם כאל אזרחים סוג ב'. חברות הביטוח מגדירות את כפר יונה כאזור מסוכן ומועד לפורענות ולכן מסרבות לבטח רכבים, ולמרות כעסם המובן של תושבי האזור לא ניתן לחייב את החברות למכור פוליסות ביטוח רכב.

המפקח על הביטוח מסר בתגובה כי חברת הביטוח איי.בי.איי הינה גוף פרטי הפועלת למטרות רווח בשוק החופשי בארץ, ולכן היא יכולה לבחור האם למכור ביטוח רכב בהתאם לשיקולי סיכון ביטוחי.

בינתיים בכפר יונה מפנים אצבעות מאשימות כלפי המשטרה שלדבריהם לא עושה מספיק בכדי לעצור את גל הפשיעה ששטף את האזור. תושבי האזור מעדיים בעצמם על ליקוי בהבטחת כפר יונה ומתריעים על שערים פרוצים וגישה חופשית לכל עובר אורח.

חשוב לציין כי למרות שחברת ביטוח ישיר ותשעה מיליון מרבות לבטח רכבים בכפר יונה, קיימות חברות ביטוח אשר לא רואות באזור סיכון ביטוחי ומוכנות למכור ביטוח רכב כרגיל. כיוון שניתן לרכוש סיטוח רכב אצל מספר חברות וסוכני ביטוח, מומלץ מאוד לערוך השוואה מראש.

ערכו השוואה בין מספר חברות ביטוח, בידקו מחירים, תנאים וכיסויים. אתר מקיף מאפשר לכם לערוך השוואה מהירה ויעליה באמצעות מילוי טופס קצר - מלאו את הטופס משמאל ונציגי החברות המובילות בארץ יפנו אליכם עוד היום עם הצעה מתאימה.

ביטוח רכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
השוואת ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב